ceturtdiena, 2013. gada 29. augusts

Otrie labākie Latvijā!

Jau noskanējis zvans uz pirmo stundu Mālpils novada vidusskolā, bet vēl maijā, kad pēdējā audzināšanas stundā 5.b klases skolēni rakstīja pašvērtējumu, labos vārdus klasesbiedriem un audzinātājām (Agijai, Solvitai), saņēma balvas par labiem mācību rezultātiem un pašu nobalsotās nominācijas, viņi pat nenojauta, ka konkursā „Mēs varam labāk!” starp visām 5.klasēm ir ieguvuši 2.vietu republikā.  
14.jūnijā mums visiem atkal bija iespēja kopā tikties laikraksta „Diena” un E-klases rīkotajā konkursa apbalvošanas pasākumā Rīgā Kino Citadele. No 4926 Latvijas klasēm pasākumā tika apbalvotas divdesmit septiņas labākās, kas spējušas panākt lielāko sekmju progresu, salīdzinot visas klases vidējo atzīmi visos mācību priekšmetos 1. semestra beigās un 2. semestra finišā. Mūsējie var lepoties, jo sekmes paaugstinājuši visos priekšmetos, izņemot latviešu valodu un sportu. Vislielākais progress ir latviešu literatūrā un matemātikā. Ieguldījumu ir devis gandrīz katrs, jo vidējās atzīmes uzlabojuši 13 no 15 skolēniem. Izvērtējot mācību rezultātus, paši skolēni savos pašvērtējumos rakstīja, ka vēlas mācīties vēl labāk un visvairāk grib pacensties angļu valodā un sportā.
Pats apbalvošanas pasākums jau bija kā balva. Dažiem no skolēniem šī bija pirmā reize lielajā kinoteātrī. Mūs cienāja ar konkursa sponsoru sarūpētām brokastīm un garšīgajām Laimas konfektēm, kā arī noslēgumā skatījāmies filmu. Neizpalika arī dāvanas – Latvijas Dabas muzeja un Amatas novada muzeju apmeklējumi gida pavadībā, kā arī albumi.lv dāvanu kartes.  
Nu jau 6.b klases skolēniem - Diānai, Sanitai, Laurai Kristiānai, Renāram Reinim, Karīnai Elīnai, Sofijai Rebekai, Aijai, Kristai Kristiānai, Eduardam, Janai, Kristeram, Jurim, Kristīnei, Samantai un Liānai Signijai arī turpmāk nepazaudēt zinātkāri un gribasspēku, lai sasniegtu izvirzītos mērķus!
Paldies, vecākiem par atbalstu bērniem un katram skolotājam par iedvesmu mācīties labāk!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru